Stały dostęp do ciepłej wody przez 365 dni w roku!

Dobór urządzeń do wytwarzania ciepłej wody sanitarnej zależy od szeregu
kryteriów: istniejącej instalacji grzewczej, wielkości i przyzwyczajeń rodziny, dostępnej energii, ilości punktów odbioru, warunków technicznych danego lokalu.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas ceni sobie wygodę i możliwość oszczędności, dlatego też w ofercie mamy usługę montażu instalacji wod-kan zintegrowanych z zasobnikami CWU firmy Atlantic z elektrycznym płaczem, które dodatkowo możemy podłączyć z systemem fotowoltaicznym. Dzięki doborowi najlepszych komponentów jesteśmy w stanie zapewnić Państwu stały dostęp do ciepłej wody przez 365 dni w roku, jednocześnie minimalizując lub wyłączając z rachunków koszty jej podgrzewania.

Wykorzystanie naszego zestawu komponentów z systemem fotowoltaicznym stwarza przewagę nad panelami solarnymi podgrzewającymi wodę bezpośrednio, ponieważ energie, która powstaje w nadwyżce, może być wykorzystana w dowolny sposób, przez inne odbiorniki 230V. Dzięki wykorzystaniu paneli fotowoltaicznych koszty podgrzewania wody zostaną pokryte w 100%, natomiast przy wykorzystaniu zasilania z sieci zredukowane o co najmniej 20% miesięcznie. Zapraszamy po więcej informacji dotyczących zasobników wody VIZENGO.

 

Dlaczego wybraliśmy zasobniki VIZENGO z płaszczem elektrycznym?

Wygodny panel sterujący, stała zdalna kontrola, automatyczne tryby, długa i bezawaryjna praca oraz 5 lat gwarancji, czy oszczędność.? Sam zdecyduj, który argument przekonuje Cię najrzadziej do zakupu elektrycznego podgrzewacza wody Atlantic VIZENGO.

Zobacz, krótki materiał i przekonaj się do jego zalet.

Najważniejsze właściwości zasobników:

 • zaawansowany system ochrony antykorozyjnej anoda tytanowa oraz ceramiczna emalia zabezpieczające wnętrze zbiornika;
 • system sterowania pacą wszystkich podzespołów uczący się nawyków i dopasowujący automatycznie tryb pracy do rytmu i stylu życia użytkowników (zapewnia redukcje nawet do 40% kosztów w skali roku);
 • ceramiczna grzałka, z długą żywotnością oraz możliwością szybkiej wymiany bez opróżniania zbiornika;
 • wyposażenie w awaryjny akumulator, który zapewnia prawidłową przez 3 dni od zaniku zasilania;
 • system zabezpieczenia antybakteryjnego;
 • 5 lat gwarancji oraz serwis 48h;
 • dodatkowe funkcji i wyposażenie: blokowanie termostatu, system sygnalizacji i monitorowania pracy, zdalne sterowanie, system smart, tryb wakacyjny, bezpiecznik termiczny, zawór bezpieczeństwa, deflektor wlotu zimnej wody, dodatkowa izolacja termiczna.
 • Zapytaj o ogrzewania wody z zasobnikiem Atlantic


  *Wypełnij pola, aby uzyskać dostęp do oferty
  Wypełniając formularz wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez BESTHAUS danych osobowych. Wykorzystywanie i przetwarzanie danych zgodne jest z ustawą z dnia 29 października 1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U nr 133, poz. 883). Mają Państwo prawo wglądu do danych oraz prawo ich poprawiania.